دلایل اعتماد مشتریان به ماشین سازی زاگرس

1 اعتماد مشتریان سابق

فروشگاه ماشین سازی زاگرس داری بیش از 500 مشتری ثابت در تهران و شهرستانها می باشد (اعم از ادارات ، سازمان ها ، شرکت های خصوصی و دولتی ، بیمارستان ها ، هتل ها و … ) و مفتخریم که مشتریان، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند، و ما نیز افتخار خدمت رسانی به آنها را داریم. لطف مشتریان به ما با هیچ واژه ای قابل وصف نیست.

2- دفتر مرکزی و اطلاعات تماس

فروشگاه ماشین سازی زاگرس، دارای دفتر فروش در محدوده خارج از طرح ترافیک میباشد. این بدان معناست که شما از هویت واقعی این فروشگاه می توانید اطمینان کامل داشته باشید(ضمن اینکه این اطلاعات به صورت کامل در لینک نماد اعتماد الکترونیکی قرار دارد). داشتن آدرس ثابت ماشین سازی زاگرس را نسبت به سایر فروشگاههای اینترنتی که بعضا تنها با یک شماره موبایل و یا شماره های ثابت دایورتی و آدرسهای جعلی اقدام به راه اندازی سایت مینمایند قابل اعتمادتر می سازد.

نشانی دفتر مرکزی: ارومیه – میدان انقلاب خیابان شهید کشتگر ( دانش یک سابق )مجتمع تجاری الماس غرب طبقه اول واحد 9 (ماشین سازی زاگرس)
شماره تماس: 04432252791-04432252792-04432251099-09143402643

3- داشتن دفتر فروش با قابلیت مراجعه حضوری

در راستای افزایش واحدهای فروش و ارایه ی خدمات بهتر به مشتریان گرامی، دفتر فروش ماشین سازی زاگرس در محدوده خارج از طرح ترافیک و در مرکز شهر آماده ارائه خدمات به مشتریان میباشد.

4- تاییدیه پرداخت آنلاین بانک ملت

شما میتوانید از تمامی فروشگاه های اینترنتی که مجهز به سامانه پرداخت آنلاین بانک ملت می باشند با خیالی آسوده اقدام بخرید نمایید، زیرا بانک ملت با تدابیر ایمنی و امنیتی خود خرید آنان را تضمین کرده و مبادلات ریالی تحت نظر و قابل پیگرد می باشد.