درباره ما

مديريت ارشد سازمان

مديريت ارشد سازمان پايبندی خود را نسبت به اجراي اين خط مشی با پشتيباني و همراهي كليه كاركنان اعلام می‌دارد و با اعتقاد كامل به بهبود مداوم اثربخشی فرآيندهای سيستم مديريت كيفيت خود را متعهد مي‌داند كه اين اصول را در كليه سطوح سازمان ترويج داده تا سرلوحه كليه فعاليتها قرار گيرد و از طريق نظارت مداوم بر اجرای آنها از تداوم اثر بخشی آن اطمينان حاصل نمايد.
نگرش ما به صنعت کارواش نانو بخار ، فلسفه كاری ما را مشخص می كند و فلسفه كاری ما، اهداف ما را تعيين كرده است و اهداف ما، عملكرد ما را در ماشين سازی زاگرس شكل داده است. بر اين اساس ما در ماشين سازی زاگرس تمام درآمد خود را در قبال ايجاد ارزش افزوده متوقع هستيم و مسئوليت اجتماعی خود را در كار سالم و مشتری گرايی می دانيم .

ماشین سازی زاگرس

یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات و دستگاههای کارواش نانو بخار خودرو در سطح کشور میباشد .و با اتکال به دانش فنی و توانمندی های جوانان این مرز قدم در عرصه ای گذارده که هدف آن بی نیازی کشور از قطعات و دستگاههای خارجی واشتغال زایی مولد و صرفه جوی ارزی در زمینه قطعات صنعتی و بومی سازی صنایع پیشرفته جهت ارتقاع سطح کیفی و سهولت عمیرات و نگهداری و در نهایت کمک به ارتقاع هر چه بیشتر شاخص صنعت در کشور می باشد. در این زمینه ماشین سازی زاگرس اقدام به تولید و بهینه سازی دستگاههای کارواش نانو بخارنموده است که نکته قابل ذکر در این میان تولید دستگاههای کارواش بخار میباشد که علاوه بر این که از نمونه های خارجی قیمت به مراتب پایین تری داردند بلکه از نظر راندمان کاری نتایج بهتری نیز دارند .


افتخارات زاگرس ماشین

یکی از افتخارات این شرکت روند رو به جلو و روحیه تغییر پذیری و انطباق با تکنولوژی های جدید در جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی این شرکت میباشد

در این جهت ما اقدام به ایجاد تیم تحقیق و توسعه به عنوان یکی از واحد های مادر شرکت نموده ایم . کار این تیم به طور خلاصه جلوگیری از افتادن در حلقه تکرار تولید یک محصول با دیاگرامی است که جواب داده است یکی از مشکلاتی که گریبانگیر بخش صنعت کشور میباشد این است که متولیان این بخش از ایجاد تغییر اساسی در قسمتی که جواب خود را داده است و انطباق ان با تکنولوژی روز میترسند به طور مثال در صنعت خودرو وقتی خودرویی جواب خود را پس داده دیگر متولیان تولید ان خودرو از ایجاد تغیرات در این سیستم و بروزرسانی ان با تکنولوژی روز به دلیل مسایلی که ممکن است در حین تغییرات گریبانگیرشان شود می ترسند این مسایل کار را به جایی رسانده که تولیدکنندگان داخلی یا باید از تکنولوژی قدیمی ایرانی استفاده کنند یا اینکه به دنبال خرید دستگاهای تولیدی خارجی باشند که در حالت اول نتیجه کار کاهش راندمان تولید و در حالت دوم خروج ارز از کشور میباشد

دلایل تمایز شرکت زاگرس از دیگر تولید کنندگان کارواش بخار

مسلما تمامی سازندگان این مرز و بوم شایسته تقدیر و احترام هستند ، اما شما از شرکت زاگرس خود را خرید خواهید که در صورتی که :  راندمان کاری دستگاه برای شما مهم باشد .  عمر طولانی دستگاه در کنار خرابی پایین را مد نظر داشته باشید .  اطمینان از ظرفیت بخار و خروجی ثابت و تضمین شده در طول سالهای متمادی را بخواهید .  استفاده از ابزار دقیق و تجهیزات با برندهای معتبر جهانی مد نظر شما باشد .  گارانتی تضمین شده شرکتی با سابقه مشخص و درخشان پشتوانه کارکرد دستگاه شما باشد  خدمات پس از فروش 24 ساعته با بیش از 10 مرکز در استانهای مختلف خیال شما را از تعمیرات آسوده نگاه دارد . در پایان خواهشمندیم بویلر ایرانی بخرید و در هنگام خرید به واسطه گری ها بی موردی که امروز گریبان صنعت بویلر سازی کشور را گرفته توجه ویژه داشته باشید که با رد و بدل شدن مبالغ هنگفت ولی ساخت بویلر هایی با ظاهر زیبا ، امام کیفیت نازل ، بازار بویلر سازی کشور را به سمت ناخوشایندی سوق داده اند . امید است افتخار خدمت رسانی را داشته باشیم .

تولید داخلی دستگاه کارواش بخار

این شرکت با در نظر گرفتن موارد فوق با تمام توان حتی در حین تولید محصول از ایجاد تغییر و به روز رسانی تکنولوژی ساخت نمی هراسد و به جای واردات این تکنولوژی ها از خارج با کمک جوانان با استعداد ایرانی این تکنولوژی ها در داخل کشور تولید و حتی بهینه مینماید.

ماشین سازی زاگرس

دارنده استاندارد ملی ایران ، استاندارد جهانی CE اروپا و استاندارد های Iso 9001:2008 (استاندارد بین المللی سیستم مدیریت و کیفیت ) و Iso 10002:2004 (استاندارد بین المللی سیستم رضایت مندی مشتریان ) ا گردیده است که در این صنعت برای اولین بار در ایران است .برای مشاهده این مجوزها لطفا به قسمت تابلو افتخارات شرکت رجوع فرمائید .