کارواش بخار صنعتی منبع تانکر و مخازن سوخت

کارواش بخار سیار ، کارواش بخار پشت وانتی
۱۵ فروردین ۱۳۹۷

صنایع ماشین سازی زاگرس تولید کننده انواع دستگاههای کارواش بخار سبک ، سنگین و سیار در کشور با نشان استاندارد

با افزایش روز به روز کارواش بخار و کارواش نانوبخار در سراسر ایران و شهرهای کشور و حتی کشور های حاشیه خلیج فارس و کشور همسایه که بیشتر جهت صرفه جویی در آب و  کارواش بخار حامی محیط زیست است ؟ انجام می پذیرید . در این راستا مدیران محترم کارواش در سراسر کشور دیگر برای تمیز کردن و شستشوی مخازن سوخت ، شستشوی  تانکر های سوخت ۱۰.۰۰۰ لیتر ، ۲۰.۰۰۰ لیتر و ۳۰.۰۰۰۰ لیتر  نیازی به گذاشتن وقت زیاد و کار دستی که منجر به استفاده از نیروی کارگر مجرب و افزایش بی رویه آب مصرفی میشود نمی باشید .

با بخار شوی های صنعتی ، Steam  ،  استیم بخار تانکر سوخت ، مخصوص کارواش بخار شستشوی مخازن سوخت و تانکر های سوخت و تانکر های حمل انواع مواد نفتی ، روغن ، مازوت و گازوئیل به راحتی در عرض یک  ساعت انجام می شود   .

و با دستگاههای کارواش بخار ظرفیت های بالای این شرکت می توانید چندین تانکر سوخت را همزمان با بخار شستشو دهید به بهترین شکل ممکن و تمیزی فوق العاده  ناشی از روغن ، نفت کوره ، مازوت و گازوئیل

همانطور که می دانید مواد نفتی با درجه بخار در مدت زمان کوتاهی  ذوب شده و از تانکر سوخت خارج می وشد که نیازی نیست دیگر کارگر داخل تانکر شده و این عملیات شستشو را دستی انجام دهد که همه کارهای شستشوی تانکر سوخت و شستشوی  مخازن سوخت بصورت اتوماتیک و پیشرفته انجام می پذیرید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر از تماس با کارشناسان ما دریغ نفرمائید.
موبایل : ۰۹۱۹۹۱۵۸۳۳۱
تلفن ثابت کارخانه : ۰۴۴۳۲۲۵۱۰۹۹-۰۴۴۳۲۲۵۲۷۹۱-۰۴۴۳۲۲۵۲۷۹۲