کارواش بخار صنعتی منبع تانکر و مخازن سوخت

کارواش بخار سیار
کارواش بخار سیار ، کارواش بخار پشت وانتی
۱۵ فروردین ۱۳۹۷
کارواش بخار زاگرس ایتالیایی ر
کارواش بخار توربو مدل ایتالیایی
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
کارواش بخار زاگرس شستوی مخزن سوخت

کارواش بخار زاگرس شستوی مخزن سوخت

صنایع ماشین سازی زاگرس تولید کننده انواع دستگاههای کارواش بخار سبک ، سنگین و سیار در کشور با نشان استاندارد

با افزایش روز به روز کارواش بخار و کارواش نانوبخار در سراسر ایران و شهرهای کشور و حتی کشور های حاشیه خلیج فارس و کشور همسایه که بیشتر جهت صرفه جویی در آب و  کارواش بخار حامی محیط زیست است ؟ انجام می پذیرید . در این راستا مدیران محترم کارواش در سراسر کشور دیگر برای تمیز کردن و شستشوی مخازن سوخت ، شستشوی  تانکر های سوخت ۱۰.۰۰۰ لیتر ، ۲۰.۰۰۰ لیتر و ۳۰.۰۰۰۰ لیتر  نیازی به گذاشتن وقت زیاد و کار دستی که منجر به استفاده از نیروی کارگر مجرب و افزایش بی رویه آب مصرفی میشود نمی باشید .

با بخار شوی های صنعتی ، Steam  ،  استیم بخار تانکر سوخت ، مخصوص کارواش بخار شستشوی مخازن سوخت و تانکر های سوخت و تانکر های حمل انواع مواد نفتی ، روغن ، مازوت و گازوئیل به راحتی در عرض یک  ساعت انجام می شود   .

و با دستگاههای کارواش بخار ظرفیت های بالای این شرکت می توانید چندین تانکر سوخت را همزمان با بخار شستشو دهید به بهترین شکل ممکن و تمیزی فوق العاده  ناشی از روغن ، نفت کوره ، مازوت و گازوئیل

همانطور که می دانید مواد نفتی با درجه بخار در مدت زمان کوتاهی  ذوب شده و از تانکر سوخت خارج می وشد که نیازی نیست دیگر کارگر داخل تانکر شده و این عملیات شستشو را دستی انجام دهد که همه کارهای شستشوی تانکر سوخت و شستشوی  مخازن سوخت بصورت اتوماتیک و پیشرفته انجام می پذیرید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر از تماس با کارشناسان ما دریغ نفرمائید.
موبایل : ۰۹۱۹۹۱۵۸۳۳۱
تلفن ثابت کارخانه : ۰۴۴۳۲۲۵۱۰۹۹-۰۴۴۳۲۲۵۲۷۹۱-۰۴۴۳۲۲۵۲۷۹۲