کارواش بخار سیار | قیمت کارواش سیار ، کارواش بخارشوی سیار

کارواش بخار
کارواش نانو بخار سیار
۸ آبان ۱۳۹۶
کارواش نانو بخار
صادرات کارواش بخار به سایر کشورها – کارواش بخار زاگرس
۹ دی ۱۳۹۶
کارواش بخار

با کارواش نانو بخار سیار دیگر نیازی به اجاره یا خرید ملک نیست فقط کافیه یک خودروی وانت دار باشد فرق نمی کند چه خودرویی باشد .این شغل خدماتیه و دیگه استرس بازار ، چک ، سفته ، مالیات ، عوارض ، اجاره مغازه ، و چیزهای دیگر رو ندارد . شغل خوبیه درآمدش هم خوبه به شرطی که اولین کارواش بخار سیار شهرتون باشید .

 

کار با سرمایه کم درآمد عالی با کارواش پشت وانت نانو بخار سیار

کارواش شغلی است خدماتی که در هر شهری وجود دارد اما شما با این تکنولوژی جدید بدون نیاز به اجاره یا خرید فضای کارواش می توانید  روزی ۳۰۰ هزار تومان به بالا در آمد داشته باشید. همه دوست دارند ماشین خود را تمیز نگه دارند فقط کافیست سری به کارواشهای شهر  بزنید تا متوجه بشوید که در یک کارواش خوب بلا استثناء روزی ۴۰ تا ۱۰۰ تا اتومبیل  برای شستشو مراجعه میکنند با یک حساب سر انگشتی از قیمت شستشو متوجه میشوید که اگر هر ماشینی  حداقل ۷۰۰۰ تومان برای روشویی و جاروبرقی اجرت داشته باشد و ما روزی حداقل ۳۰ تا خودرو سرویس بدهیم روزانه ۲۱۰ هزار تومان درآمد داریم با توجه به اینکه ماشینهای شاسی بلند و مدل بالا اجرت بیشتری داشته و ما موتورشویی و توشویی رو هم حساب نکرده ایم. همانطور که میدانید سود سرویس توشویی با بخار بسیار  خوب است .

کارواش بخارشوی سیار

کارواش بخار سیار

کارواش بخارشوی سیار : و نکته جالب اینکه دیگه این روزها کسی وقت نداره واقعا بره کارواش با توجه به حجم کار زیاد یک سری افراد  و دوست دارن یکی بیاد و همون جایی که هستن  خودرو را بشوره و فرد بکار های روزمره رسیدگی کنه و جالب اینکه چون کارواش بخار برای هرماشین ۵ الی ۱۰ لیتر اب استفاده می کنه دیگه کثیف کاری نداره و محیط رو کثیف نمی کنه و ماشین هم خوب براق و تمیز میشه و مشتری هم انعام خوبی پرداخت می کنه .

.بطور مثال برای توشویی , موارد جارورقی صندلیها , جلوداشبورد وکنسول صندلی ها , موکت , زیر پایی , سقف و ستون , طاقچه عقب و رودری ها و صندوق عقب  باید تمیزشوند که اگر سر جمع اجرت آنرا حساب کنیم بین ۳۰ تا ۶۰ هزار تومان سود  آن است که متناسب با خودرو , سود آن فرق میکند. شما حداقل روزی چندین خودرو برای توشویی خواهید داشت که به سود سرشار شما می افزاید. شما روزهای تعطیل را هم که  همه مشاغل تعطیل هستند در حال درآمد زایی هستید . در اینصورت پی خواهیم برد که درآمد ماهی ۵ میلیون تومان به بالا دور از دسترس نیست.

کارواش بخار سیار

روند کار کارواش بخار، استفاده از بخار برای تمیز کردن قسمت های بیرونی و درونی اتومبیل است. برای مدتی، بخار، یکی از اجزای پاک کننده‌ی صنعتی به علت اثربخشی و قدرت عمل در اصول بهداشتی در وضعیت بحرانی و انتقادی قرار داشت. ولی امروزه، بخار به یک سرمایه‌ی رشد کننده و مفید در صنعت اتومبیل شویی تبدیل شده است.

تکنولوژی کارواش بخار، این راه را با معرفی اولین رتبه‌ی تجاری پاک کننده‌ی بخار مخصوص شست و شوی خودروها، مدیریت  می کند .

بخار تولید شده از دستگاه کارواش بخار بهینه به اندازه‌ای  کافی برای از بین بردن انواع روغن ها و آلودگی ها، تولید فشار بخار کافی برای از بین بردن کثیفی و به حدی ملایم که به سطوح آسیبی نرساند، گرم می باشد. دستگاه کارواش نانو بخار بهینه در مدت زمان کوتاه‌تری نسبت به  کارواش های سنتی و کارواش فرچه ای ، نه تنها وسیله‌ی نقلیه‌ی شما را کاملا تمیز می شوید، بلکه به صورت بهداشتی قسمت های داخلی و روغنی و گریسی ماشین را از نو براق می‌کند. حتی می تواند با فشار شوینده‌ به فضا های سفت و سخت و کاملا خارج از دسترس، به موقع و مناسب اثر بگذارد.

ما لوازم متنوعی از جمله شلنگ های مخصوص کارواش بخار طول دار و لانس  ، نازل ، فرچه هیا مخصوص بخار و مواد نانو  مخصوص  تا پاک کننده ها برای دوده های شدید و بطری های اسپری برای واکس و روشنی اضافی که کارواش متحرک شما را شامل می‌شود، داریم.

مدل پیشنهادی : دستگاه کارواش نانو بخار سیار مدل ۱۵۰

خصوصیت اصلی محصول :  قابل تحمل بودن

حمایت از محیط اطراف چیزی است طراحی هر یک از محصولات ما را به جلو می‌راند. دستگاه کارواش بخار بهینه کمتر از یک گالن آب را برای ایجاد بخار کافی برای تمیز کردن رویه‌ی اتومبیل استفاده می کند و آب بیهوده‌ی کمتری را هدر می کند. در ادامه، قابلیت بهداشتی خشک شوی بخاری، نیاز به مواد شیمیایی را به حداقل می رساند و هوشیارانه تفاله ها و باقی مانده های مضر را کاهش می دهد.

با دشواری هرگونه هدرشدن آب برای تمیز کردن، نه تنها شما پول خود را در برابر خرید یک تانکر پس انداز می کنید، بلکه با تنظیم هدر رفتن  آب از جریمه های سنگین اجتناب می کنید. علاوه بر این با استفاده از مواد نانو کارواش کمتر، شما پس انداز های خود را از خرید مکرر محصولات شیمیایی جمع خواهید کرد. محیطی مساعد و هزینه‌ی مؤثر در اداره کردن بلند مدت،نشان می‌دهد که دستگاه کارواش نانو بخار  یک وسیله‌ی ثمر بخش برای تجارت قابل تحمل است.

ما ابزار گوناگونی داریم که کارواش متحرک و سیار شما را شامل می‌شود :

شلنگ ها، لانس ها و مواد نانو مخصوص کارواش بخار

تولید کردن به هر روشی که آب زائد را از بین ببرد، این دستگاه می تواند از محیط اطراف نگه داری کند و شما را از پرداخت جریمه های گزاف و مختلف شهرداری که همواره با ورود آب و مواد شیمیایی معین است، منع کند. با اجتناب از قوانین سخت دسترسی به آب، شما می‌توانید تجارت خود را در پارکینگ ادارات، پارکینگ ساختمان ها، دروازه های اجتماعی یا اطراف باشگاه های ورزشی، اداره کنید. حتی بهتر، اثر بخشی و بهره وری از دستگاه کارواش بخار اجازه می دهد تا وسیله‌ی نقلیه‌ای که در میان وسایل نقلیه دیگر پارک شده است بدون پاشیدن بخار، هرکدام با یک شوینده‌ی فشاری شسته شود.

پاک کردن بخش های مختلف

تمیز کردن قسمت های داخلی، خارجی، اتاق موتور، لابلای در ها، کف پوش ها، لاستیک ها، صندوق ها، لوازم داخلی، چرخ ها و برآمدگی ها و شکاف های غیر قابل دسترس و زدودن لکه ها از لوازم داخلی در کمترین زمان ممکن، مصرف آب کمتر از یک گالن برای هر بار شستن اتومبیل ، زدودن آب زائد، بهسازی آزاد شیمیایی، از بین بردن کثیفی، لکه ها و روغن، گند زدایی و استریلیزه کردن سطوح و رویه.

منافع

-دو اپراتور می‌توانند  یکبار از ۱۰تا۲۰ متر از شلنگ استفاده کنند

-عملکرد و نگهداری آسان

-کاهش نیاز به شوینده های شیمیایی

-تلف نکردن وقت برای خراشیدن سطوح وسیله‌ی نقلیه‌

-شست و شو بدون خیس کردن خودتان

-دیگ بخار اتوماتیک و ایمنی ترکیب

-تحرک آرام

قیمت کارواش بخار سیار

برای خرید و یا استعلام قیمت کارواش بخار سیار می توانید با شماره هایی که در سایت قرار گرفته اند تماس حاصل فرماید کارشناسان فروش ما با افتخار آماده ی پاسخگویی به سوالات شما میباشند  . قیمت کارواش بخار را از ما بخواهید تضمین مناسب ترین قیمت کارواش بخار را می دهیم . قیمت کارواش های بخار ما را با سایر همکاران نیز مقایسه نمایید . با تشکر کارواش بخار سیار